ماموریت شرکت

ماموریت شرکت مفتاح رایانه افزار ، توانمند سازی و بهبود کسب و کار های مشتریان خود از طریق ارائه محصولات ، سرویس ها و راهکار های مبتنی بر فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات با اتکا به سرمایه دانش انسانی متخصص و شرکای قدرتمند خود می باشد کیفیت برتر ، استفاده از فناوری های نوین و تعامل سازنده با مشتریان ، ویژگی ممتاز شرکت بوده و خواهد بود . این شرکت نیروی انسانی خود را به عنوان سرمایه ای با ارزش تلقی و خود را متعهد به ایجاد محیطی فعال و پویا مبتنی بر آموزش های مستمر و ارائه بسته جبران خدمت قابل رقابت با سایر سازمان های مشابه جهت تعالی و پیشرفت کارکنان ، میداند .

چشم انداز

 شرکت مفتاح رایانه افزار تا سال ۱۴۱۰ یکی از پنج شرکت برتر در زمینه عرضه محصولات تخصصی IT , ICT و ارائه خدمات فنی و مهندسی برتر در این حوزه در سطح کشور خواهد بود . این شرکت با چابکی و پویایی و از طریق نقاط قوت منحصر به فرد خود نیازهای واقعی مشتریان را بررسی کرده و از راه حل های مطمئن هم سطح استاندارد های جهانی به مشتریان ارائه می نماید .

مفتاح در یک نگاه

شرکت مهندسی مفتاح رایانه افزار در سال ۱۳۸۱ به منظور تامین نیاز بنگاه های اقتصادی خدماتی کشور، درحوزه فناوری اطلاعات با سرمایه گذاری بخش خصوصی پا به عرصه فعالیت گذارد. همچنین طی سالیان گذشته با همت پرسنل پویا و با همراهی مشتریان وفادار و ارزشمند خود که شریکی مطمئن بوده اند، مسیر رشد و ترقی را پیموده است.

اینک مفتخریم به پشتیوانه سالها تجربه و دانش فنی نیروهای انسانی و همکاری شرکای قدرتمند جهانی خود، با ارائه خدمات و راهکارهای وسیعی در حوزه ی مراکز جامع داده، امنیت، زیرساخت و شبکه، رانش ابری، مجازی سازی، آموزش تخصصی و… براساس آخرین دستاوردهای تکنولوژی، استفاده از فناوری های نوین و تامین محصولات کمپانی های بزرگی همانند HP،CISCO ،EMC ،IBM ،SUN ORACLE ، NETAPP و… همراه شرکای ارزشمند خود هستیم و بر این همراهی می بالیم.

رزومه ی شرکت

حضور مستمر در طول سالیان متمادی فعالیت در بازار فناوری اطلاعات ، موجب شده شرکت مفتاح رایانه افزار در زمره بهترین های این حوزه قرار بگیرد و گواه این مسئله ، اعتماد روز افزون شرکت ها و سازمان های بزرگ خصوصی و دولتی و صنایع متعدد به این شرکت می باشد .

رزومه PDF شرکت

نمایش آنلاین رزومه

اخبار بروز

وبلاگ با قدمت چندین ساله هنوز هم ماهیت ارتباطی صمیمی خود را حفظ کرده است. ما نیز محیطی امن برای تبادل افکار با شما عزیزان فراهم آورده ایم.

انواع تجهیزات شبکه

 مروری بر محصولات و تجهیزات شبکه های کامپیوتری برند های معروف دنیا مانند HP و Cisco،  EMC

پروژه های مفتاح

لیست مشتریانی که افتخار همکاری را نصیب ما کردند و پروژه های انجام شده نماد ساهای تلاش و تجربه ما در این عرصه میباشد که از آنها سربلند عبور نموده ایم.

لیست پروژه ها

برخی از مشتریان ما

شرکت مفتاح رایانه افزار ، با تجربه ای که در راه واردات و فروش تجهیزات شبکه و راهکار های جامع سازمانی و شبکه بدست آورده ، این امکان و قابلیت را در درون پیکره ی خود ایجاد کرده که بتواند پاسخگوی نیاز های بزرگ و عظیم شرکت ها و سازمان های بزرگ خصوصی و دولتی باشد . ما از این که بتوانیم خدمتی به شما داشته باشیم ، بسیار خرسند و خوشحال هستیم .

نظرها

  • من پیش از این ، نگاه متفاوتی و بی اعتمادی نسبت  به بازار سرور ایران داشتم ، اما این مفتاح بود که رویکرد جدیدی از تعاملات و خرید و فروش IT را به روی من باز کرد .

    سعید قنبری
    مشتری خوشحال